• Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

  Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

 • Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

  Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

 • Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

  Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

 • Naprawy blacharsko - lakiernicze

  Naprawy blacharsko - lakiernicze

 • Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

  Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

Jak co roku Kia Motors Polska i Radio Zet ruszyły z akcją Start do Nart. Pierwsi słuchacze radia otrzymali do testów najnowsze Sportage i rozpoczęli białe szaleństwo w Białce Tatrzańskiej.  W najbliższych tygodniach pokażemy, że w polskich górach naprawdę można świetnie się bawić a przy okazji przetestować Kia Sportage.
Jesteście zapalonymi narciarzami albo po prostu lubicie spędzać czas zimą w polskich górach ze znajomymi i rodziną? Start do Nart powstał dla Was. Akcja Kia Motors Polska i Radia Zet odbywa się co roku. W ciągu kilku tygodni zbliżających się ferii ekipa Startu do Nart przemierzy tysiące kilometrów i odwiedzi najlepsze ośrodki narciarskie w Polsce,  tylko po to, żeby umilić czas na stoku wszystkim amatorom białego szaleństwa.


W tym roku akcja rozpoczęła się już w listopadzie. Aby pojechać na narty z radiem Zet i Kia Motors Polska trzeba było zrobić zabawne zdjęcie i opis swojej czteroosobowej ekipy. Jury w skład którego weszła m.in. sławna wokalistka Cleo oraz prezenter radia Zet Damian Michałowski, wyłoniło 5 zwycięskich ekip, które 4 grudnia wyjechały na tygodniowy szalony pobyt w polskich górach. Dodatkową atrakcją dla zwycięzców będzie w tym tygodniu z pewnością możliwość dokładnego przetestowania Kia Sportage. Każda z pięciu ekip, po uroczystym losowaniu kluczyków, otrzymała do swojej dyspozycji Sportage, którym dojeżdżać będzie na stoki. Ponadto cały wczorajszy dzień ekipy spędziły w Krakowie w Akademii Bezpiecznej Jazdy, gdzie wszyscy doskonalili swoje umiejętności za kierownicą Sportage. Na koniec przygody ze Startem do Nart każda z ekip wykona w dowolnej formie graficznej prezentację tego jak im się podobała Kia Sportage. Najlepsza prezentacja zostanie nagrodzona.
Wspomniany wyżej konkurs jest jedynie pierwszym etapem zabawy ze „Startem do Nart”, która potrwa niemal do końca lutego. W specjalnie przygotowanych miasteczkach "Startu do Nart" będziemy czekać na Was pod stokami wybranych ośrodków narciarskich w całej Polsce od piątku do soboty w godzinach 10.00-16.00, a w niedzielę do godziny 15.00. Znajdziecie tam różne strefy, w których przetestujecie najnowsze modele nart, spróbujecie swoich sił w konkursach i odwiedzicie zimowy salon Kia, w którym będziecie mogli porozmawiać z handlowcami na temat poszczególnych modeli Kia i odbyć jazdę testową Sportage. Narciarze mogą też liczyć na poczęstunek gorącym napojem, oraz wspólną rozgrzewkę przed szaleństwami na stoku z Zet-kiem.

Gdzie i kiedy zawita miasteczko Start do Nart? Oto harmonogram:

 • 18-20 stycznia, Czarna Góra
 • 25-27 stycznia, Szczyrk
 • 1-3 lutego, Zieleniec
 • 8-10 lutego, Wisła
 • 15-17 lutego, Czarny Groń
 • 22-24 lutego, Białka Tatrzańska

Szczegóły akcji i relacje z poszczególnych realizacji możecie śledzić na facebookowych profilach:
https://www.facebook.com/StartDoNart/
https://www.facebook.com/KiaMotorsPolska/

Kanale YT
https://www.youtube.com/watch?v=5-mVjKPZ9ZM

oraz na stronie radia Zet
https://www.radiozet.pl/Radio/Z-zycia-Radia/Start-do-nart-Sluchacze-Radia-ZET-rozpoczeli-narciarskie-szalenstwo-WIDEO

Serwis używa plików cookies. Więcej w Polityce plików cookies.