• Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

  Serwis Twojego auta bez wychodzenia z domu!

 • Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

  Kup samochód dostosowany do Twoich potrzeb online

 • Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

  Leasingi, kredyty i ubezpieczenia: załatw wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu

 • Naprawy blacharsko - lakiernicze

  Naprawy blacharsko - lakiernicze

 • Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

  Części i akcesoria samochodowe z dostawą do domu

Przystępując do korzystania ze stron internetowych, stanowiących własność Jacek Ballaun Autoryzowany Dealer zwaną dalej A.S.O. akceptują Państwo bez ograniczeń i zastrzeżeń niniejsze warunki:

 1. Zawartość. Wszelkie podawane dane mają charakter wyłącznie informacyjny. Strony internetowe nie są, ani nie powinny być wykorzystywane jako oferta. Informacje na stronach internetowych nie są prawnie obowiązujące ani nie stanowią oferty sprzedaży w rozumieniu kodeksu cywilnego. Strony internetowe zawierają informacje dotyczące produktów i programów promocyjnych. Przedstawiane programy promocyjne dostępne są wyłącznie do wyczerpania zapasów samochodów objętych konkretną promocją. Zakup któregokolwiek pojazdu podlega warunkom i postanowieniom indywidualnej umowy sprzedaży.
 2. Dane Użytkownika.Wszelkie dane osobiste Użytkownika, przekazane do A.S.O. za pośrednictwem strony internetowej, będą wykorzystywane do poprawy jakości usług świadczonych Użytkownikowi. A.S.O. dołożą wszelkich starań, aby zagwarantować tajność zbierania, przesyłania i przechowywania danych osobistych, jak nakazuje natura takich informacji. A.S.O. nie będą wykorzystywać podanych przez Użytkownika danych do wysyłania jakichkolwiek nie zamówionych materiałów lub informacji, ani też nie będzie ich przekazywać lub odsprzedawać stronom trzecim bez uzyskania zgody Użytkownika. A.S.O. nie są w żaden sposób zobowiązana do kontrolowania i/lub przeglądania wszelkiej korespondencji od Użytkowników stron internetowych i nie bierze żadnej odpowiedzialności ani nie ponosi konsekwencji za jakiekolwiek sprawy związane z tą korespondencją.
 3. Prawa autorskie. Prezentowane materiały oraz cała zawartość stron internetowych A.S.O. chronione są prawami własności przemysłowej i intelektualnej. Zawarte tam informacje, teksty, ilustracje i rysunki mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku i poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia A.S.O.
 4. Hiperłącza.Strona internetowa A.S.O. zawiera łącza hypertekstowe do innych, całkowicie niezależnych miejsc w Internecie. A.S.O. nie biorą na siebie żadnej odpowiedzialności ani gwarancji za rzetelność, kompletność i autentyczność informacji zawartych w łączach hypertekstowych oraz na innych stronach internetowych. Korzystanie ze stron internetowych, do których są łącza ze strony internetowej A.S.O., odbywa się na własne ryzyko Użytkownika.
 5. Ograniczenie odpowiedzialnośći. A.S.O. nie przyjmują żadnej odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, wynikowe lub specjalne uszkodzenia, powstałe na skutek lub w jakikolwiek sposób związane z dostępem lub korzystaniem ze stron internetowych A.S.O., włączając w to, lecz nie wyłącznie, wszelkiego rodzaju straty lub uszkodzenia spowodowane przez zainfekowanie komputera Użytkownika wirusem lub wynikające z oparcia się na informacjach uzyskanych z tej strony internetowej. A.S.O. nie przyjmują żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność ani autentyczność jakichkolwiek zawartych na stronie internetowej informacji. Strony ty oraz wszelkie zamieszczone na nich materiały prezentowane są bez jakiejkolwiek gwarancji, choć informujemy że dokładamy wszelkich stara aby wszystkie informacje były aktualne.
 6. Znaki towarowe. Wszelkie pokazywane na tych stronach internetowych znaki towarowe, logo i znaki serwisowe stanowią własność Kia Motors Polska Sp. z o.o., Fiat Auto Poland S.A. lub innych stron. Używanie, regularne kopiowanie do własnego komputera, powielanie oraz wszelkie formy dystrybucji tych znaków bez pisemnej zgody właścicieli są zabronione.

Nasze samochody dostępne od ręki

Cena: 24 900 PLN

Rocznik: 2012

Przebieg: 130 000 km

Wersja: 1.2 M

Pojemność skokowa: 1 248 cm3

Rodzaj paliwa: Benzyna

Moc: 85 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Wszystkie szczegóły

Cena: 34 900 PLN

Rocznik: 2008

Przebieg: 143 000 km

Wersja: 2.0 dCi SE

Pojemność skokowa: 1 995 cm3

Rodzaj paliwa: Diesel

Moc: 173 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Wszystkie szczegóły

Cena: 48 900 PLN

Rocznik: 2016

Przebieg: 88 000 km

Wersja: 2.0 CDTI Edition

Pojemność skokowa: 1 956 cm3

Rodzaj paliwa: Diesel

Moc: 170 KM

Skrzynia biegów: Automatyczna

Wszystkie szczegóły

Cena: 22 900 PLN

Rocznik: 2016

Przebieg: 106 000 km

Generacja: K13 (2010-2016)

Pojemność skokowa: 1 198 cm3

Rodzaj paliwa: Benzyna

Moc: 88 KM

Skrzynia biegów: Manualna

Wszystkie szczegóły

Serwis używa plików cookies. Więcej w Polityce plików cookies.